ss

Saatmine

Me saadame välja tellimused samal päeval kui te kinnitate tellimuse enne kl 14.00 (GMT+3). Kõik peale seda kinnitatud tellimused saadetakse välja järgneval tööpäeval. Kui teie tellimuse staatuseks on märgitud “completed” – see tähendab, et teie tellimus on välja saadetud.

Saadetised Eesti piires

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Kui ühe tellimuse kogusumma ületab 50€, on saatmine tasuta.

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: Itella SmartPOST, Omniva pakiautomaat, ise kaubale järele tulemise võimalus.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Eriolukorra puhul võib kauba saabumine võtta aega 4-5 päeva.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Rahvusvahelised saadetised

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Kui ühe tellimuse kogusumma ületab 70€, on saatmine tasuta.

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: Omniva.

Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine keskmiselt 3-11 kalendripäeva jooksul. Keskmised kauba saatmisajad erinevatesse riikidesse:

  • USA 7-8 tööpäeva.
  • Venemaa ja Valgevene 8-11 tööpäeva.

Me ei saada kaupa järgmistesse riikidesse:

  • Iraan
  • Süüria
  • Põhja-Korea
  • Afganistan

Kauba tagastamine

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: siia link taganemisavaldusele ning saata see e-posti aadressile support@riistvara24.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.